Trauku un virtuves piederumu vairumtirdzniecība

SIA “Banketērija” interneta veikals e-veikals.banketerija.lv piedāvājumā ietilpst dažāda veida virtuves piederumu un trauku vairumtirdzniecība bāriem, restorāniem un kafejnīcām, kā arī citiem ēdināšanas nozares pārstāvjiem visā Latvijā.

Pie mums atrodami dažāda veida trauki ikdienas izmantošanai un pasākumu rīkošanai: Trauki, šķīvji, glāzes, tases, krūzes, piederumi, dekoratīvie elementi, kā arī ēdiena gatavošanas un servēšanas trauki un piederumi.

Pie mums atradīsies labāko dažādām gaumēm no jaunākajām kolekcijām, kā arī klasiskas vērtības, vienmēr augstākajā kvalitātē.

Palīdzam dažādiem ēdināšanas nozares uzņēmumiem uzsākt darbību, mainīt savu piedāvājumu vai turpināt veiksmīgi darboties ilgtermiņā.

Sadarbība ar bāriem un restorāniem

Vienmēr esam atvērti ilgtermiņā sadarbības veidošanai, lai nodrošinātu regulāru nepieciešamo trauku un piederumu piegādi, par izdevīgām cenām.

Individuāla pieeja ikvienam klientam un sadarbības partnerim dod iespēju nodrošināt jūsu vēlmju un prasību apmierināšanu.

Jau vairākus gadus veiksmīgi sadarbojamies ar zināmiem trauku un piederumu ražotājiem, regulāri papildinot savu sortimentu sekojot līdzi klintu vēlmēm un jaunākajām nozares tendencēm.

Specpasūtījumi

Sadarbības ar dažādiem ražotājiem mums dod iespēju saviem klientiem nodrošināt izdevīgu specpasūtījumu izpildi. Ja nevari Banketērija e-veikala preču klāstā atrast vēlamo preci, sazinies ar mums, lai vienotos par plašāka trauku un piederumu klāsta apskati un individiuāla pasūtījuma izpildi.

Apskatīt piedāvājumu
BANKETĒRIJA JAUNUMS!

Vēlies iegādāties trauku komplektu?

Uz interneta veikalu