Biežāk uzdotie jautājumi

Vai Banketērija e-veikalā iespējams veikt specpasūtījumus ?

Jā, Banketērija e-veikals nodrošina iespēju veikt specpasūtījumus. Tomēr ņemot vērā to individualitāti, sīkākas informācijas iegūšanai par minimālajām pasūtījumu summām un piegādes laikiem lūdzam sazināties ar mums.

Kā iespējams apmaksāt Banketērija e-veikalā veiktu pasūtījumu?

Apmaksāt pasūtījumu iespējams ar bankas pārskaitījumu, maksājuma uzdevumā norādot e-pastā saņemtā rēķina numuru.

Vai Banketērija veic preču piegādi un kādas ir izmaksas?

Banketērija e-veikalā veiktajiem pirkumiem un pasūtījiem tiek piedāvāta piegāde ar Banketērija transportu gan Rīgā, gan visā Latvijā, vai kurjeru. Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no kopējā pasūtījuma apjoma, tā svara un Jūsu atrašanās vietas. Par piegādi un izmaksām vairāk iespējams uzzināt sazinoties ar mums un konsultējoties par individuālo pasūtījumu.

Vai iespējams atgriezt Banketērija e-veikalā iegādāto preci?

Iegādājoties preci Banketērija e-veikalā , pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma (preču pirkuma e-veikalā) 14 kalendāro dienu laikā pēc attiecīgo preču piegādes. Lai uzzinātu sīkāku informāciju par atteikuma tiesību izmantošanu sazinies ar mums.

Vai Banketērija veic nomas preču piegādi?

Jā, Banketērija veic gan nomas preču piegādi, gan savākšanu. Tomēr piegādes izmaksas ir atkarīgas no nomas preču apjoma, laika un Jūsu atrašanās vietas. Vairāk par nomas preču piegādi un savākšanu iespējams uzzināt šeit.

Vai banketu serviss un trauku noma darbojas kopā?

Banketu servisa un trauku nomas pakalpojumus iespējams izmantot gan kopā, gan atsevišķi, atkarībā no pasākuma specifikas un Jūsu vēlmēm. Balstoties uz Jūsu vēlmēm mūsu speciālisti Jums teikts piemērotāko risinājumu.

Neatradi meklēto? Jautā! Mēs atbildēsim.